Apsilankyti kviečia atsinaujinęs „Kafenhauz“

Kavinė „Kafenhauz – pirmas aukštas“ (buvęs „Žaliasis žiogas“) panevėžiečiams puikiai pažįstamas jau daugiau nei 10 metų.
Įsikūręs šalia pagrindinės Laisvės aikštės, „Kafenhauz“ vilioja norinčius greitai papietauti, ilgiau pasėdėti su draugais ar romantiškai pavakarieniauti.

Kelis kartus jau pakeitęs savo interjerą, šiandien „Kafenhauz – pirmas aukštas“ svečių laukia moderniai pasipuošęs ir gerai nusiteikęs. Šviesios interjero spalvos neįpareigoja: čia atsipalaiduos ir trumpam užsukęs svečias, ir šventę švenčiantis lankytojas.

Savo svečius kavinė vilioja picomis, gerą vardą lankytojų tarpe užsitarnavusiais kepsniais ir makaronų patiekalais. „Kafenhauz – pirmas aukštas“ gerbėjų širdis jau seniai pavergęs ir garsiuoju obuolių pyragu ar močiutės pyragaičiu su braškėmis, todėl kavinė populiari ne tik tarp suaugusiųjų, bet ir tarpe mažųjų.

Tik „Kafenhauz“ du kartus per mėnesį vyksta džiazo vakarai, kuriuose dalyvauja geriausi džiazo muzikos virtuozai mieste bei svečiai iš visos Lietuvos ir užsienio. Šio muzikos stiliaus gerbėjai lepinami naujomis idėjomis, sumanymais ir dar negirdėtais džiazo garsais.

„Kafenhauz – pirmame aukšte“ galite atšvęsti savo jubiliejų, vestuves, abiturientų išleistuves, surengti konferenciją ir verslo pietus.